Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

 Godziny

Przebieg

8.00–8.45

Schodzenie się dzieci do przedszkola. Zabawy dowolne, indywidualne, inspirowane przez nauczyciela. Praca indywidualna z dziećmi zdolnymi i/lub z trudnościami. Ćwiczenia poranne. Przygotowanie do śniadania.

8.45–9.30

Śniadanie, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków.

9.30–11.30

Zajęcia dydaktyczne realizujące program wychowania przedszkolnego. Pobyt na świeżym powietrzu, spacery, zabawy na placu zabaw. Przygotowanie do obiadu.

11.30–12.00

Obiad, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków.

12.00–13.00

Czytanie bajek, słuchanie muzyki, zabawy relaksacyjne i/lub leżakowanie. Zabawy inspirowane przez nauczyciela, zajęcia plastyczne.

13.00

Rozchodzenie się dzieci do domów.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.