Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze przedszkole jest kolorowe i bajeczne. Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową. Sale wyposażone są w sprzęt, meble, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki. Wystrój sal zmienia się wraz z porami roku.

Nasz plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu. Kolorowe i bezpieczne urządzenia rekreacyjne zachęcają do zabawy. Dzięki skutecznej promocji, nasze przedszkole ma dobrą opinię w środowisku lokalnym. Dobra baza, wyposażenie, estetyka pomieszczeń i otoczenia dopełnia działania dydaktyczno - wychowawcze i wpływa na wysoką ocenę. Placówka inwestuje w nauczycieli, pracowników, bazę lokalową, a zyskują na tym przede wszystkim dzieci. Przedszkole jest zarządzane w sposób sprawny i nowoczesny, a pracownicy mają satysfakcję ze swojej pracy.

Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-13:00.

Funkcjonujemy przez cały rok szkolny, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych i ustanowionych przez Dyrektora.

Zwyczajem naszej placówki są uroczystości organizowane dla dzieci i ich rodzin związane z obchodami świąt i ważnych wydarzeń. Dlatego też posiadamy bogaty harmonogram uroczystości i ważnych wydarzeń, który z roku na rok zostaje poszerzany i dostosowywany do potrzeb i możliwości dzieci, rodziców i pracowników.


TERMINARZ WYDARZEŃ

w Niepublicznym Przedszkolu „Radosny Zakątek”

w Wydmusach

NAZWA

TERMIN REALIZACJI

DZIEŃ CHŁOPAKA

WRZESIEŃ

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

LISTOPAD

DZIEŃ KREDKI

LISTOPAD

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

LISTOPAD

ANDRZEJKI

LISTOPAD

MIKOŁAJKI

GRUDZIEŃ

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI – JASEŁKA

GRUDZIEŃ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

STYCZEŃ

WALENTYNKI

LUTY

DZIEŃ KOTA

LUTY

BAL KARNAWAŁOWY

 LUTY

DZIEŃ KOBIET

MARZEC

POWITANIEWARSZTATY WIOSENNE            Z RODZICAMI

MARZEC

DZIEŃ CZEKOLADY

KWIECIEŃ

DZIEŃ ZIEMI

KWIECIEŃ

DZIEŃ MAMY I TATY

MAJ

DZIEŃ DZIECKA

CZERWIEC

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

CZERWIEC

 

Nasze przedszkole ciągle się rozwija, podejmujemy także działania, które czynią placówkę miłym i przyjemnym miejscem spotkań dzieci i rodziców. Przedszkole posiada duży plac zabaw, jest dobrze wyposażone, estetyczne, a wielofunkcyjne sale dostosowane są do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym.

Zadaniem „Radosnego Zakątka” jest organizowanie różnych sytuacji edukacyjnych, które sprzyjają nawiązaniu przez dziecko wielorakich kontaktów społecznych, wychodzeniu w różne osobowe interakcje, realizowaniu dążeń dziecka do wypowiadania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, werbalnej i ruchowej.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.