Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Personel Przedszkola „Radosny Zakątek” zapewnia profesjonalną opiekę, edukację i wychowanie dzieci. Kadra pedagogiczna składa się z młodych, wykształconych,  wrażliwych, kreatywnych ludzi, z wysoką kulturą osobistą. Nauczyciele cały czas doskonalą swoje umiejętności, biorą udział w licznych kursach kwalifikacyjnych, metodycznych oraz warsztatach praktycznych. Poprzez swoją kompetencję oraz zaangażowanie w pracy tworzą solidny fundament w kształtowaniu się małego dziecka.

Ideą przewodnią pracy naszych nauczycieli jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa, poszanowanie godności dziecka, umiejętności współdziałania z dzieckiem, motywacja oraz zaspokajanie indywidualnych potrzeb.

Właścicielem Przedszkola „Radosny Zakątek” oraz organem prowadzącym placówkę  jest Krzysztof Gołaś.

Dyrektorem Przedszkola jest mgr Jolanta Samsel, pedagog, studia z opieki i wychowania, nauczyciel wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego, podyplomowe studia z zarządzania oświatą.

mgr Sylwia Choromańska – nauczyciel

Dzieciństwo to najważniejszy okres w życiu każdego człowieka, dlatego właśnie z myślą o dzieciach i dla dzieci tworzymy „Radosny Zakątek”, w którym na co dzień słychać dziecięcy śmiech – najpiękniejszy dźwięk na świecie. Naszym wspólnym celem i misją jest stworzenie miejsca gdzie dzieci czują się bezpieczne i  szczęśliwe, gdzie panuje atmosfera szacunku i akceptacji, gdzie każdy czuje się ważny i potrzebny. Dzisiaj patrząc w radosne i pełne ufności oczy naszych maluchów wiemy, że udało nam się. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim miłością do dziecka  i wiarą w każde z nich. Dbamy o to, by w naszych przedszkolach każde dziecko miało prawo do uśmiechu, do samodzielności, do wiary w siebie, miało prawo do błędu i prawo do sukcesu. Staramy się dbać o sferę edukacyjną przedszkolaków, ale przede wszystkim dostrzegać i zaspokajać ich potrzeby emocjonalne. Cała kadra dokłada wszelkich starań aby odkrywać  dziecięce potencjały i stwarzać warunki do wszechstronnego i harmonijnego rozwoju naszym podopiecznym.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.