Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Niepubliczne Przedszkole „Radosny Zakątek” zlokalizowane jest w Wydmusach. Przedszkole mieści się w wolno stojącym budynku. Jego atutem jest duża, doskonale oświetlona sala do zajęć. Ogród przedszkolny jest duży i zielony, wyposażony w sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych. Do przedszkola uczęszczają dzieci głównie z gminy Myszyniec. Pochodzenie społeczne dzieci jest zróżnicowane.

W przedszkolu funkcjonuje jedna grupa mieszana, w której znajdują się dzieci w wieku od 3 do 5 lat.  Dzieci młodsze przyjmowane są w szczególnie uzasadnionych przypadkach, za zgodą właściciela/dyrektora przedszkola.

Przedszkole jest czynne w godz. 8.00 – 13.00. W tym czasie trwają zajęcia edukacyjne., które są urozmaicone zabawą dowolną lub prowadzoną przez nauczyciela oraz na wykonywaniem prac konstrukcyjnych i plastyczno – technicznych. Placówka organizuje całodzienne wyżywienie.  Na prośbę rodziców dzieci mają możliwość spożywania własnych posiłków.

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, która dba o to, aby pobyt dzieci w placówce był miłym, beztroskim i niezapomnianym okresem w ich życiu.

Pedagodzy znają potrzeby, możliwości i oczekiwania dzieci. Wykazują zaangażowanie i dbałość o każdego wychowanka, umiejętnie obserwują i dokumentują postępy w rozwoju dziecka w celu lepszego stymulowania jego edukacji. W pracy wykorzystują aktywne metody pracy.  Nauczyciele stale pogłębiają swoją wiedzę na różnego rodzaju kursach, szkoleniach, warsztatach oraz studiach podyplomowych.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.