Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

 Godziny

Przebieg

7.00 – 9.00

Schodzenie się dzieci do przedszkola. Zabawy dowolne, indywidualne, inspirowane przez nauczyciela. Praca indywidualna z dziećmi zdolnymi i/lub z trudnościami. Ćwiczenia poranne. Przygotowanie do śniadania.

9.00 – 9.30

Śniadanie, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków.

9.30 – 11.30

Zajęcia dydaktyczne realizujące program wychowania przedszkolnego. Pobyt na świeżym powietrzu, spacery, zabawy na placu zabaw. Przygotowanie do obiadu.

11.30 – 12.00

Obiad, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków.

12.00 – 13.00

Czytanie bajek, słuchanie muzyki, zabawy relaksacyjne i/lub leżakowanie. Zabawy inspirowane przez nauczyciela.

13.00 – 14.30

Zabawy swobodne. Zabawa na świeżym powietrzu. Zajęcia dodatkowe. Indywidualne zajęcia. Przygotowanie do podwieczorku.

14.30 – 14.45

Podwieczorek, zabiegi higieniczne, czynności samoobsługowe, doskonalenie umiejętności samodzielnego i estetycznego spożywania posiłków.

14.45 – 17.00

Zabawy inspirowane przez nauczyciela. Zabawy dowolne. Rozchodzenie się dzieci do domów.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.