Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

zajaczki

ZAJĄCZKI są najmłodszą grupą w przedszkolu.

Dla niektórych z nas początki bywają trudne To z powodu rozstania z rodzicami, którym też nie jest łatwo…Każdy dzień w tej grupie oznacza kolejną nową umiejętność nabytą przez dzieci. Na oczach swoich opiekunek dzieci uczą się funkcjonować w grupie, stawiają coraz to pewniejsze kroki, zapoznają się z nowymi przedmiotami i rzeczami otaczającymi je na co dzień. Każde dziecko to indywidualna, odrębna jednostka, która pragnie być dostrzeżona i zrozumiana. Dzieci potrafią zaznaczyć swoją obecność. Wiedzą jak zwrócić na siebie uwagę. Najmłodsi podopieczni wymagają ciągłej uwagi i morza cierpliwości oraz miłości.

muchomorki

MUCHOMORKI to grupa dzieci 3-letnich, dla wielu z nich to pierwsze spotkanie z przedszkolem i nowe wyzwanie.

Podczas zabaw i zajęć uczymy się bardzo wielu i ciekawych rzeczy, a przede wszystkim samodzielności w działaniu oraz przestrzegania zasad panujących w przedszkolu. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, odkrywania otaczającego świata. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy, uczymy się przeliczać, poznajemy kolory. Bardzo lubimy zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Po ciężkiej pracy relaksujemy się i odpoczywamy słuchając bajek lub muzyki relaksacyjnej.

wiewiorki

Grupa dzieci 4-letnich, które chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne zarówno  podczas zabaw   jak i zajęć. Wychowankowie bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane  w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie chętnie uczą się zasad zgodnego współdziałania w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie.   Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne  w kącikach zainteresowań. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.  W czasie spędzonym w przedszkolu dzieci poszerzają wiedzę , rozwijają swoje umiejętności.

jezyki

Witamy w świecie „ Jeżyki”. U nas zawsze jest wesoło. Mamy piękną dużą salę, swoje szafki oraz wspaniałe kąciki zabaw. My się w tutaj nigdy nie nudzimy! Jesteśmy super grupą, w której mamy wielu wspaniałych przyjaciół, a nasze Panie codziennie pokazują nam wiele ciekawych rzeczy i opowiadają wspaniałe ciekawostki.

Chodzimy na spacery, bawimy się na placu zabaw przedszkolnym i przede wszystkim jesteśmy bardzo samodzielni – w końcu mamy już 5 lat! Znamy kodeks przedszkolaka i dzielnie go przestrzegamy. Szanujemy nasze zabawki, książki a przede wszystkim w tym roku każdy z nas ma możliwość pełnienia obowiązków dyżurnego. To ogromna odpowiedzialność i nie lada wyzwanie. Jesteśmy z tego bardzo dumni!

sowki

Grupa dzieci 6-latnich, które w ciągu całego roku będą aktywnie przygotowywać się do rozpoczęcia edukacji w szkole podstawowej.  To najstarsza grupa w przedszkolu- niektóre dzieci uczęszczają do naszej placówki już czwarty rok.  Dzieci śmiało przekraczają próg przedszkola. Są wesołe i chętnie bawią się ze sobą. Są otwarte na nowe znajomości i budowanie silnych więzi.  Podczas pobytu w przedszkolu dzieci będą poszerzać  wiedzę, rozwijać swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie- wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie będzie wykonywanie zadań w kartach pracy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości zapewne z łatwością sprostają wszystkim tegorocznym wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.