Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze przedszkole jest kolorowe i bajeczne. Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową. Sale wyposażone są w sprzęt, meble, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki. Wystrój sal zmienia się wraz z porami roku.

Nasz plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu. Kolorowe i bezpieczne urządzenia rekreacyjne zachęcają do zabawy. Dzięki skutecznej promocji, nasze przedszkole ma dobrą opinię w środowisku lokalnym. Dobra baza, wyposażenie, estetyka pomieszczeń i otoczenia dopełnia działania dydaktyczno - wychowawcze i wpływa na wysoką ocenę. Placówka inwestuje w nauczycieli, pracowników, bazę lokalową, a zyskują na tym przede wszystkim dzieci. Przedszkole jest zarządzane w sposób sprawny i nowoczesny, a pracownicy mają satysfakcję ze swojej pracy.

Przedszkole otwarte jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-17:00.

Funkcjonujemy przez cały rok szkolny, z wyjątkiem dni ustawowo wolnych i ustanowionych przez Dyrektora.

Zwyczajem naszej placówki są uroczystości organizowane dla dzieci i ich rodzin związane z obchodami świąt i ważnych wydarzeń. Dlatego też posiadamy bogaty harmonogram uroczystości i ważnych wydarzeń, który z roku na rok zostaje poszerzany o nowe.


TERMINARZ WYDARZEŃ

w Niepublicznym Przedszkolu „Radosny Zakątek”

w Myszyńcu

NAZWA

TERMIN REALIZACJI

ADAPTACJA DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH

 SIERPIEŃ

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

I DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 WRZESIEŃ

DZIEŃ CHŁOPAKA

 WRZESIEŃ

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

 LISTOPAD

DZIEŃ KREDKI

 LISTOPAD

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

 LISTOPAD

ANDRZEJKI

 LISTOPAD

MIKOŁAJKI

 GRUDZIEŃ

ŚWIĄTECZNE SPOTKANIE Z RODZICAMI – JASEŁKA

 GRUDZIEŃ

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

 STYCZEŃ

WALENTYNKI

 LUTY

DZIEŃ KOTA

 LUTY

BAL KARNAWAŁOWY

 LUTY

DZIEŃ KOBIET

 MARZEC

POWITANIE WIOSNY

MARZEC

WARSZTATY WIOSENNE Z RODZICAMI

 MARZEC

ŚNIADANIE WIELKANOCNE

MARZEC

DZIEŃ CZEKOLADY

KWIECIEŃ

DZIEŃ ZIEMI

 KWIECIEŃ

DZIEŃ MAMY I TATY

MAJ

DZIEŃ DZIECKA

 CZERWIEC

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

CZERWIEC

Nasze przedszkole ciągle się rozwija, podejmujemy także działania, które czynią placówkę miłym i przyjemnym miejscem spotkań dzieci i rodziców. Przedszkole posiada duży plac zabaw, jest dobrze wyposażone, estetyczne, a wielofunkcyjne sale dostosowane są do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym.

Zadaniem „Radosnego Zakątka” jest organizowanie różnych sytuacji edukacyjnych, które sprzyjają nawiązaniu przez dziecko wielorakich kontaktów społecznych, wychodzeniu w różne osobowe interakcje, realizowaniu dążeń dziecka do wypowiadania siebie w twórczości plastycznej, muzycznej, werbalnej i ruchowej.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.