Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

O nas

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Wykrocie

 

       Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek to miejsce wczesnej edukacji i opieki nad dzieckiem. Od 2012r udało nam się stworzyć miejsce, gdzie każde dziecko ma idealne warunki do prawidłowego rozwoju. To u nas właśnie nauczyć się może swoich emocji, poczuć empatię wobec drugiego człowieka oraz poznać samego siebie. 

Naszym celem jest wspomaganie rozwoju i wczesna edukacja dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Dostosowujemy działania dydaktyczne do indywidualnych potrzeb oraz możliwości dziecka. Prezentujemy świat w przyjaznej i ciepłej atmosferze.Motywujemy, akceptujemy i rozwijamy.Tworzymy warunki umożliwiające osiągnięcie przez dzieci „gotowości szkolnej”. Współpracujemy z rodzicami przy wychowaniu dzieci. Na bieżąco informujemy o postępach i trudnościach dziecka, obierając wspólną metodę i kierunek postępowania.

Posiadamy odpowiednio zaprojektowany budynek przyjazny dzieciom, zapewniający właściwe warunki do nauki oraz bezpieczeństwo. Kadrę dydaktyczną tworzy zespół młodych i pełnych inwencji nauczycieli, którzy do pracy z dziećmi wykorzystują nowoczesne metody.Wychowawcy są specjalistami w dziedzinach wykorzystywanych w programie dydaktycznym Przedszkola. Są to osoby o ciepłym i radosnym usposobieniu, które zapewniają swoim podopiecznym profesjonalną opiekę i sprawiają, że poranne wstawanie do Przedszkola jest przyjemnością.

 

 

Przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny i okres wakacyjny
z wyłączeniem dni świątecznych i dni ustawowo wolnych od pracy.
Zapewnia świadczenia w zakresie nauczania, wychowania i opieki realizowanych od poniedziałku do piątku
w godzinach 7:00-17:00  dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Przygotuj dziecko do szkoły, wybierz dobre przedszkole

 

Copyright © 2020 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Myszyniec  Rights Reserved.