Niepubliczne Przedszkole „Radosny Zakątek” zlokalizowane jest w gminie Myszyniec, przy ul. Sportowej 37. Przedszkole mieści się w wolno stojącym, dużym dwupiętrowym budynku. Jego atutem są duże, przestronne sale. Ogród przedszkolny jest duży i zielony, wyposażony w sprzęt do zajęć i zabaw ruchowych. Do przedszkola uczęszczają dzieci głównie z gminy Myszyniec. Pochodzenie społeczne dzieci jest zróżnicowane.

W przedszkolu funkcjonuje 5 grup:

  • 1 – 2,5-latki (Klubik Dziecięcy) – „Zajączki”
  • 3-latki – „Muchomorki”
  • 4-latki – „Wiewiórki”
  • 5-latki – „Jeżyki”
  • 6-latki – „Sówki”

Przedszkole jest czynne w godz. 7.00 – 17.00. Zajęcia edukacyjne trwają od godz. 8.00 do godz.13.00. Po zajęciach dzieci mają czas przeznaczony na zabawę dowolną lub prowadzoną przez nauczyciela oraz na wykonywanie prac konstrukcyjnych i plastyczno – technicznych. Z myślą o wszechstronnym rozwoju dzieci, przygotowaliśmy ofertę zajęć dodatkowych: religia, jęz. angielski, taniec (grupa starsza), rytmika (grupa młodsza), karate, zajęcia artystyczne, robotyka, piłka nożna, logopedia.

Placówka organizuje całodzienne wyżywienie. 

Przedszkole zatrudnia wykwalifikowaną kadrę, wśród której są dyrektor, nauczyciele (wychowawcy), nauczyciele zajęć dodatkowych,  pomoce nauczycieli, obsługa.