Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5-5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

„Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im je rozwinąć”.

Przedszkole usytuowane jest w bezpiecznym i przyjaznym miejscu. Posiadamy ogrodzony plac zabaw wyposażony w sprzęt do zabawy.

Przedszkole funkcjonuje przez cały rok od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00 za wyjątkiem dni świątecznych oraz przerw ustalonych z organem prowadzącym.

Nauczyciel pracujący z dziećmi rozwija ich wszechstronny rozwój zgodnie z ich możliwościami i potrzebami. Organizując zajęcia wykorzystuje różnorodne metody pracy z dziećmi. Wychwytuje deficyty rozwojowe dzieci pomagając każdemu dziecku rozwijać się we właściwym tempie.

Przedszkole współpracuje z rodzicami, którzy są partnerami przedszkola. Chętnie angażują się w różne akcje i przedsięwzięcia.

Przedszkolak opuszczający progi przedszkola jest koleżeński, kulturalny, dba o bezpieczeństwo, a przede wszystkim czuje się Polakiem.

Copyright © 2024 Radosny Zakątek  Rights Reserved.