Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

O nas

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Kadzidle

 

Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia.

Przyjmujemy maluchy w wieku od 2,5 do 5 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod wzgledem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności.

Nasze przedszkole spełnia syrowe normy budowlane i sanitarn, a wyposażenie obiektu jest atestowane. Starannie dobieramy personel pedagogiczny. prowadzimy zajecia ogólnorozwojowe, rytmiczne, ruchowe i muzyczne. niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek prowadzi całoroczny nabór. Zapraszamy do kontaktu.

Copyright © 2020 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Kadzidło  Rights Reserved.