Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

Grupy

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Myszyńcu

Grupy

 


BIEDRONKI
2,5-3 –latki

biedronka2014 1

Grupa „Biedronki” to My Maluszki. Do naszej grupy uczęszczają dzieci 2,5-3 letnie. Ch poznaliśmy się dopiero niedawno, to uwielbiamy razem spędzać czas. Jak przystało na prawdziwe Biedronki, jesteśmy koleżeńscy, pracowici, zaradni i kulturalni. Coraz bardziej lubimy przychodzić do naszego przedszkola i wspólnie się bawić. Czujemy się tutaj naprawdę bezpiecznie. Najbardziej podobają nam się zajęcia ruchowe, plastyczne, rytmiczne i zabawy w ogrodzie przedszkolnym. Bardzo lubimy budować różne konstrukcje. W naszej grupie uczymy się zgodnie bawić, dbać o nasze zabawki, ładnie zjadać posiłki, dbać o czystość i porządek. Dużo czasu poświęcamy na poznanie zasad panujących w przedszkolu  oraz staramy się ich przestrzegać.Chętnie wykonujemy różnego rodzaju prace plastyczne, śpiewamy, tańczymy i recytujemy wierszyki. Przez cały czas uczymy się samodzielności i wychodzi nam już to coraz lepiej. Znaczna część z nas potrafi już samodzielnie nałożyć buty i kurtkę.

KRASNALE
4-latki

iko krasnale

To my - grupa "Krasnale"- rośniemy jak na drożdżach. Teraz jesteśmy już w grupie  4- latków. Poznaliśmy już wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam dni. W naszej grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata. Chętnie śpiewamy i tańczymy. Lubimy też tworzyć- nasze prace plastyczne są bajecznie kolorowe. Potrafimy już budować piękne budowle, gotujemy dla lalek w kąciku kuchennym. Niektórzy z nas potrafią złożyć puzzle z bardzo wielu części. Zabawy na terenie przedszkolnym to super sprawa: lubimy zjeżdżać na zjeżdżalni, gonić się i huśtać. Jesteśmy już starsi, więc bardziej ostrożni. Wiemy, że trzeba uważać, żeby nie skrzywdzić kogoś ani siebie podczas zabawy. Bardzo się cieszymy, że tworzymy taką wesołą, zgraną ekipę.

SMYKI
5- latki

smyki logos

Grupa „Smyki” to wspaniałą gromadka 5-latków. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Chętnie bierzemy udział w zajęciach ruchowych i muzycznych. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, językową, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Ogromną radość sprawiają nam również spacery na terenie ogrodu przedszkolnego i zabawa na świeżym powietrzu. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia. Krótko mówiąc - nasze przedszkole to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.

ZUCHY
6-latki

zuchy 1

Grupa  „Zuchy” to dzieci 6-letnie. Jesteśmy najstarszą grupą w przedszkolu i jak na Zuchy przystało jesteśmy już bardzo samodzielne i zaradne, a wybrani dyżurni pomagają dzieciom i paniom w łazience i przy posiłkach. Bardzo lubimy zabawy ruchowe w sali i na terenie – czujemy się Zuchami sportowcami. Chętnie malujemy rysujemy, śpiewamy i uczymy się wierszyków. Ładnie występujemy na uroczystościach. Każdy odważnie prezentuje, co potrafi. Bardzo ciekawe są dla nas zajęcia plastyczne, tworzymy piękne prace. Lubimy, też uczyć się nowych rzeczy, bo chcemy być jeszcze mądrzejszymi Zuchami. Jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się  wszystkim, co nas otacza. Podczas  zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać i zapamiętać jak najwięcej. Staramy się być dla siebie mili i koleżeńscy, dzięki czemu atmosfera w naszej grupie jest wspaniała.


Copyright © 2019 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Myszyniec  Rights Reserved.