Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

O nas

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Białusnym Laseku

 

LTddx8RT4

 Szanowni Rodzice, z myślą o waszych pociechach zostało utworzone bezpieczne i nowoczesne przedszkole Radosny Zakątek 2. Nasze przedszkole mieści się w budynku Szkoły Podstawowej w Białusnym Lasku, usytuowanej w cichej, spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni i pobliskich lasów, które sprzyjają organizowaniu ciekawych spacerów i wycieczek. Oprócz bogato wyposażonych przestronnych sal i dużego bezpiecznego placu zabaw mamy również do dyspozycji salę gimnastyczną z całym wyposażeniem rekreacyjno-sportowym.

Przedszkole funkcjonuje przez cały rok szkolny, również przez okres wakacyjny i zapewnia bezpłatne świadczenia w zakresie nauczania, wychowania i opieki w wymiarze 5 godzin dziennie, realizowanych od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-13.00 dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat.

Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. W amosferze bezpieczateństwa i radości staramy się stworzyć dzieciom możliwość samorealizacji, pracy z rówieśnikami, kreatywnego myślenia, uczestniczenia w ciekawych zajęciach z wykorzystaniem nowoczesnych metod i technik rozwijających umiejętności, zdolności i zainteresowania. Umożliwiamy wyrównywanie szans edukacyjnych wszystkim dzieciom oraz uwzględniamy w swoich działaniach potrzeby środowiska.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE DZIECI I ICH RODZICÓW.

Zainteresowanych prosimy o kontakt tel.: 505 835 310

Copyright © 2020 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Białusny Lasek  Rights Reserved.