Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

O nas

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Łysych


Niepubliczne Przedszkola Radosny Zakątek powstają od września 2012r.Właścicielem i osobą prowadzącą przedszkola jest Krzysztof Gołaś. Swoim zaangażowaniem i pracą zyskaliśmy opinię placówek o bardzo wysokim poziomie opieki i nauczania, co zachęciło nas do otwarcia kolejnej placówki od 1 września 2016r., tym razem w Łysych.

Dysponujemy sześcioma przytulnymi salami, bogato wyposażonymi w zabawki, gry i pomoce dydaktyczne. Posiadamy również plac zabaw zapewniający dzieciom możliwość podejmowania aktywności ruchowej i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Nasi nauczyciele posiadają wymagane przez MEN kwalifikacje zawodowe niezbędne do pracy w niepublicznych placówkach przedszkolnych. W swojej pracy realizują program edukacyjny zgodny z podstawą programową, oraz nowatorskie rozwiązania dydaktyczne w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, zdolności i sprawdzania postępów dziecka. Jest to świetnie przygotowana kadra wnosząca ciepłą, przyjazną i dającą dzieciom radość atmosferę. W takim otoczeniu dzieci czują się bezpiecznie i bardzo chętnie przychodzą do naszego przedszkola.

Zajęcia dodatkowe prowadzą sprawdzeni i wykształceni instruktorzy i lektorzy, specjaliści w poszczególnych dziedzinach.

Partnerami w wychowaniu podopiecznych są dla nas rodzice i opiekunowie. Dziękując za zaufanie dbamy o bliski i dobry kontakt z osobami najbliższymi dzieciom.

Pracujemy w godzinach 7:00 – 17:00 przez cały rok z wyłączeniem dni świątecznych i dni ustawowo wolnych od pracy.

Prowadzimy grupy wiekowe dzieci od 1-szego roku życia po 6-latki. Dzieci 6-letnie realizują u nas roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne.

Szczegóły pobytu dziecka w przedszkolu ustalamy indywidualnie. Zainteresowanych prosimy o kontakt tel.: 500 892 136.

Copyright © 2020 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Łyse  Rights Reserved.