Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

Przyprowadzanie i odbieranie dzieci

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Kadzidle


Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 17.00. Ze względu na rozkład dnia w przedszkolu, prosimy przyprowadzać dzieci do godziny 8.30, ponieważ o tej godzinie podajemy śniadanie, a zaraz po nim odbywają się zajęcia dydaktyczne. Jeżeli z jakiegoś powodu, dziecko zostanie przyprowadzone do przedszkola po godz. 9.00, prosimy o wcześniejsze, telefoniczne powiadomienie nas o tym, gdyż o godz. 9.00 ustalamy liczbę posiłków na dany dzień.

Dzieci odbierane są z przedszkola tylko przez rodziców lub osoby przez nich upoważnione. Jeżeli po dziecko ma przyjść ktoś inny niż rodzice lub osoby upoważnione, należy nas o tym powiadomić.

Copyright © 2020 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Kadzidło  Rights Reserved.