Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Polityka cookies

Aktualności

Zapraszamy do naszych przedszkoli


Niepubliczne Przedszkole Radosny Zakątek jest miejscem, które cieszy się dobrą opinią i zaufaniem rodziców. Dynamiczny rozwój oraz stawianie na pierwszym miejscu dobra naszych wychowanków sprawiają, że jesteśmy placówką godną polecenia. Przyjmujemy maluchy w wieku od 1 do 6 roku życia. Wspieramy indywidualny rozwój dzieci pod względem psychicznym, społecznym i fizycznym, uczymy je samodzielności i odpowiedzialności. Zapraszamy do kontaktu.

Get Adobe Flash player

Menu boczne Przedszkole w Kadzidle

  • Przyprowadzanie i odbieranie dzieci

Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 – 17.00. Ze względu na rozkład dnia w przedszkolu, prosimy przyprowadzać dzieci do godziny 8.30, ponieważ o tej godzinie podajemy śniadanie, a zaraz po nim odbywają się zajęcia dydaktyczne. Jeżeli z jakiegoś powodu, dziecko zostanie przyprowadzone do przedszkola po godz. 9.00, prosimy o wcześniejsze, telefoniczne powiadomienie nas o tym, gdyż o godz. 9.00 ustalamy liczbę posiłków na dany dzień.

Dzieci odbierane są z przedszkola tylko przez rodziców lub osoby przez nich upoważnione. Jeżeli po dziecko ma przyjść ktoś inny niż rodzice lub osoby upoważnione, należy nas o tym powiadomić.

  • Rodzice

Dla zapewnienia dzieciom poczucia bezpieczeństwa i powiązania przedszkola i domu rodzinnego, jest bardzo ważne aby rodzice wiedzieli co dzieje się w przedszkolu i uczestniczyli w imprezach i spotkaniach przeznaczonych dla nich. Zapraszamy do udziału w spotkaniach przeznaczonych dla rodziców, jak również do codziennego kontaktu z wychowawcami i dyrekcją, aby porozmawiać z nami na temat swojego dziecka. Skontaktujemy się z Państwem, gdy uznamy dodatkową rozmowę za konieczną. 

  • Dzieci chore

Dzieci zakaźnie chore lub z gorączką nie są przyjmowane do przedszkola. Prosimy o nie przyprowadzanie dzieci przeziębionych. Katar to także choroba. Pamiętajmy o innych dzieciach i o niebezpieczeństwie zarażenia.
Jeżeli dziecko źle się poczuje w trakcie pobytu w przedszkolu, natychmiast  Państwa o tym powiadomimy, dlatego bardzo prosimy, aby numery Państwa telefonów, którymi dysponujemy, były stale aktualne.

  • Odzież

Dzieci powinny być ubierane w wygodne i praktyczne ubranka tj. odzież, która nie krępuje dziecka i w której może się pobrudzić (np. podczas zajęć plastycznych lub zabaw w ogrodzie). Prosimy o zapasowy komplet ubrań, ponieważ przedszkolakowi różne wypadki mogą się jeszcze zdarzyć.

Copyright © 2020 Przedszkole Niepubliczne Radosny Zakątek - Kadzidło  Rights Reserved.